W dniu 10 czerwca 2026 roku funkcjonariusze Zakładu Karnego w Dębicy reprezentowali Służbę Więzienną podczas Targów Pracy.

W dniach 28–29 maja 2026 r. Zakład Karny w Dębicy był gospodarzem dwudniowego szkolenia połączonego z warsztatami praktycznymi, skierowanego do personelu medycznego jednostek podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Rzeszowie.

Zakład Karny w Dębicy bierze udział w projekcie wspieranym przez Fundusze Europejskie Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS), którego celem jest pomoc osobom odbywającym karę pozbawienia wolności w powrocie na rynek pracy i do społeczeństwa.

Dyrektor Zakładu Karnego w Dębicy ppłk Stefan Sołtys w dniu 15 maja br. uczestniczył w powiatowych obchodach dnia strażaka.

W Zakładzie Karnym w Dębicy odbyła się uroczystość ślubowania nowych funkcjonariuszy Służby Więziennej.

Dyrektor Zakładu Karnego w Dębicy ppłk Stefan Sołtys reprezentował Służbę Więzienną podczas powiatowych obchodów rocznicowych uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej