Funkcjonariusze naszej jednostki nie zwalniają tempa w działaniach promujących naszą formacje. Zespół prasowy działa na wielu płaszczyznach trafiając do szerokiego grona odbiorców.

W dniu 3 listopada 2023 r. na płycie rynku w Trzebini odbyła się zbiórka krwi zorganizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Zakładzie Karnym w Trzebini z okazji upamiętnienia Narodowego Święta Niepodległości.

W dniu 17.10.2023 r. naszą jednostkę odwiedziła delegacja funkcjonariuszy czeskiej służby więziennej. Wizyta miała na celu zapoznanie gości z polskim systemem penitencjarnym i wykonywaniem kary pozbawienia wolności.

OGŁOSZENIE NA DZIERŻAWĘ HALI PRODUKCYJNEJ Z OBOWIĄZKIEM ZATRUDNIENIA OSADZONYCH W ZAKŁADZIE KARNYM W TRZEBINI

W spotkaniu wzięli udział zaproszeni kontrahenci, właściciele firm oraz przedstawiciele instytucji samorządowych - Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie. Celem spotkania było rozpowszechnienie programu "Praca dla Więźniów".

O tym, kto może zostać funkcjonariuszem Służby Więziennej, jakie kompetencje mogą się przydać w naszej formacji, jakie są atuty pracy w SW na dzisiejszym spotkaniu informowali funkcjonariusze z ZK w Trzebini.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej