Funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Zielonej Górze uczestniczyli w „Dniu z Mundurem” w Żagańskim Pałacu Kultury.

Funkcjonariusze działu dozoru elektronicznego w dniach 19 i 21 maja br. uczestniczyli w szkoleniu specjalistycznym z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych.

„Alienacja rodzicielska prawda czy fałsz?”

Z dumą i poczuciem wspólnoty wzięliśmy udział w tegorocznych obchodach Święta Narodowego Trzeciego Maja.

Służba Więzienna w swojej działalności korzysta ze wsparcia funduszy europejskich.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej