Aktualności
„Dzień z Mundurem”
03.06.2026
Funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Zielonej Górze uczestniczyli w „Dniu z Mundurem” w Żagańskim Pałacu Kultury.
Szkolenie z pierwszej pomocy.
25.05.2026
Funkcjonariusze działu dozoru elektronicznego w dniach 19 i 21 maja br. uczestniczyli w szkoleniu specjalistycznym z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych.
Święto Narodowe Trzeciego Maja
30.04.2026
Z dumą i poczuciem wspólnoty wzięliśmy udział w tegorocznych obchodach Święta Narodowego Trzeciego Maja.









