W dniu 4 czerwca 2026 r. osadzeni przebywający w Oddziale Zewnętrznym w Kaliszu uczestniczyli w obchodach uroczystości Bożego Ciała.

Osadzeni z Oddziału Zewnętrznego w Kaliszu Aresztu Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim w okresie od 11.05.2026r.-12.05.2026r. brali udział w projekcie szkoleniowym „Wielkopolska w Cyfrowym Świecie” realizowanym na zlecenie Fundacji Partycypacji Społecznej.

Osadzeni z Oddziału Zewnętrznego w Kaliszu, pod opieką wychowawczyni włączyli się w akcję charytatywną na rzecz dwóch chłopców, którzy kilka tygodni temu stracili mamę i obecnie pozostają pod opieką dziadków.

Osadzeni z Oddziału Zewnętrznego w Kaliszu po raz kolejny udowodnili, że chętnie angażują się w działania na rzecz lokalnej społeczności.

18 stycznia 2026 roku ostrowskie Piaski – Szczygliczka stały się miejscem wyjątkowego spotkania ludzi o wielkich sercach.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej