Funkcjonariusze Służby Więziennej wzięli udział w rzeszowskich obchodach rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, oddając hołd jednemu z najważniejszych aktów prawnych w historii Polski.

Funkcjonariusze Służby Więziennej uczestniczyli w rzeszowskich obchodach Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, podkreślając swoją obecnością rangę narodowych symboli i wspólnych wartości.

W dniu 8 kwietnia 2026 r. płk Jacek Lagierski, Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Rzeszowie podpisał porozumienie o współpracy z Izbą Komorniczą w Rzeszowie, którą reprezentował Pan Jacek Wróbel - przewodniczący Rady Izby Komorniczej.

12 marca w Zakładzie Karnym w Rzeszowie odbyły się Okręgowe Zawody w Technikach Interwencyjnych i Samoobrony, w których udział wzięli funkcjonariusze reprezentujący jednostki penitencjarne z okręgu rzeszowskiego.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej