Aktualności
Uroczyste obchody Święta Konstytucji 3 Maja
03.05.2026
Funkcjonariusze Służby Więziennej wzięli udział w rzeszowskich obchodach rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, oddając hołd jednemu z najważniejszych aktów prawnych w historii Polski.
Funkcjonariusze Służby Więziennej uczestniczyli w rzeszowskich obchodach Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, podkreślając swoją obecnością rangę narodowych symboli i wspólnych wartości.
W dniu 8 kwietnia 2026 r. płk Jacek Lagierski, Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Rzeszowie podpisał porozumienie o współpracy z Izbą Komorniczą w Rzeszowie, którą reprezentował Pan Jacek Wróbel - przewodniczący Rady Izby Komorniczej.









