W piątek (22 maja) w Gorzeniu Górnym niedaleko Wadowic odbyły się XVIII Okręgowe Mistrzostwa Służby Więziennej w Biegach Przełajowych.

W ramach zajęć kulturalno - oświatowych i realizacji programu resocjalizacyjnego pn. "Bezpieczna planeta” osadzeni z wadowickiej jednostki sprzątali brzegi potoku Ponikiewka w miejscowości Gorzeń Górny.

W dniu dzisiejszym (26.03.) odbyły się Powiatowe Targi Pracy, w których aktywny udział wzięła również wadowicka Służba Więzienna.

Obchodzony 1 marca Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych został ustanowiony przez Sejm RP w 2011 roku. Święto upamiętnia tych, którzy po II wojnie światowej z bronią w ręku przeciwstawili się narzuconej siłą władzy komunistycznej.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej