W dniu 14 września 2025 roku, wychowawca ds. kulturalno-oświatowych wraz z 15 osadzonymi z Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej, w ramach zajęć kulturalno-oświatowych udali się do Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej.

Skazani z bialskiej jednostki penitencjarnej mieli możliwość udania się na mecz piłki nożnej o mistrzostwo III ligi lubelsko-podkarpackiej pomiędzy MKS Podlasie Biała Podlaska a Wiślanie Skawina.

19 sierpnia 2025 roku w ramach zajęć kulturalno-oświatowych osadzeni bialskiej jednostki penitencjarnej mieli możliwość, pod opieką wychowawcy, uczestniczyć w wycieczce rowerowej.

3 sierpnia br. funkcjonariusze Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej wzięli udział w Powiatowym Festynie Zdrowia w Rokitnie.

1 sierpnia 2025 r. w Białej Podlaskiej odbyły się miejskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Powstania Warszawskiego.

Osadzeni w Zakładzie Karnym w Białej Podlaskiej mieli możliwość przypomnienia sobie historii Powstania Warszawskiego.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej