Dziś Areszt Śledczy w Warszawie-Grochowie odwiedzili uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej. Wizyta została zorganizowana w ramach realizacji podstawy programowej przedmiotu wiedza o społeczeństwie.

W tym tygodniu Dyrekcja Aresztu Śledczego w Warszawie-Grochowie spotkała się z przedstawicielami Ambasady Ukrainy w Rzeczpospolitej Polskiej.

W ramach współpracy z Fundacją Dom Kultury i Narodową Galerią Sztuki Zachęta w Areszcie Śledczym w Warszawa-Grochowie odbyły się wyjątkowe zajęcia dla kobiet odbywających karę pozbawienia wolności. Spotkanie miało charakter warsztatów opartych na doświadczeniu natury i uważnej pracy zmysłowej.

W Areszcie Śledczym w Warszawie-Grochowie realizowany jest wyjątkowy program resocjalizacyjny, w ramach którego skazane kobiety własnoręcznie szyją kolorowe małpki z materiałowych skarpetek.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej