Została podpisana umowa z Gminą Gnojnik w zakresie zatrudnienia osadzonych

Spotkanie pokoleń

16.02.2026

Z okazji Dnia Tradycji Służby Więziennej, obchodzonego 8 lutego, w sali konferencyjnej jednostki odbyło się szczególne spotkanie emerytowanych i czynnych funkcjonariuszy oraz pracowników Zakładu Karnego w Nowym Wiśniczu.

Osadzony odbywający długoletnią karę pozbawienia wolności swoje pierwsze wyjście "za bramę" realizował w schronisku dla bezdomnych zwierząt

Zorganizowaliśmy zimowe zawody dla funkcjonariuszy z okręgu krakowskiego

Osadzeni przebywający w Zakładzie Karnym w Nowym Wiśniczu wsparli podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej typu socjalizacyjnego "Azymut" w Bochni

Szkolenie KGP dla funkcjonariuszy Służby Więziennej okręgu krakowskiego

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej