Dyrektor Generalna Służby Więziennej na wniosek Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Rzeszowie w dniu 12.03.2026 r. powołała mjr. Cypriana Czarnieckiego na stanowisko Dyrektora Zakładu Karnego w Przemyślu.

W murach Zakładu Karnego w Przemyślu odbyła się uroczystość ślubowania nowo przyjętej funkcjonariuszki Służby Więziennej, która rozpocznie służbę na stanowisku psychologa w dziale penitencjarnym.

W dniu 6 lutego 2026 r. w  Zakładzie Karnym w Przemyślu odbyło się wyjątkowe spotkanie z Grzegorzem Kleszczem – byłym reprezentantem Polski w podnoszeniu ciężarów, trzykrotnym olimpijczykiem oraz człowiekiem, który w swoim życiu przeszedł trudną drogę pełną wyzwań, upadków i powrotów.

W dniu 5 lutego 2026 r. w Zakładzie Karnym w Przemyślu odbyło się spotkanie podsumowujące 18 lat współpracy Służby Więziennej z Kuratorską Służbą Sądową.

W związku z intensywnymi opadami śniegu powodującymi utrudnienia dla mieszkańców Przemyśla, Służba Więzienna, skierowała do pomocy osadzonych, którzy wraz z pracownikami Zakładu Usług Komunalnych w Przemyślu odśnieżali miasto.

Jak co roku, w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie, w Oddziale Terapeutycznym dla skazanych uzależnionych od innych niż alkohol substancji psychoaktywnych w Zakładzie Karnym w Przemyślu powstają wyjątkowe dzieła – własnoręcznie wykonywane kartki świąteczne.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej