Aktualności
Kolejni podoficerowie z Kikit
22.06.2022
W Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Popowie Oddział Zamiejscowy w Kikitach zakończyło się kolejne szkolenie zawodowe na pierwszy stopień podoficerski SW. Słuchaczami byli funkcjonariusze działów ochrony. Uroczystego zakończenia dokonała ppłk Dorota Pawlak – Komendant Ośrodka.
Zakończenie kolejnego kursu przygotowawczego
13.06.2022
W dniu 10 czerwca 2022 roku zakończył się kolejny kurs przygotowawczy.
Zakończenie kolejnego kursu przygotowawczego
03.06.2022
W dniu 31.05.2022roku zakończył się kolejny kurs przygotowawczy, który był realizowany od dnia 10.05.2022 roku.
Zakończenie szkolenia oddziałowych
19.05.2022
Oddział Zamiejscowy w  Kikitach kształci również oddziałowych.
AKCJA HONOROWEGO ODDANIA KRWI
28.04.2022
Kolejny raz w Oddziale Zamiejscowym w Kikitach zorganizowano akcję honorowego krwiodawstwa.









