Funkcjonariusze bielskiego Oddziału Zewnętrznego ZK w Cieszynie zorganizowali kurs zawodowy we współpracy z lokalnym Zakładem Doskonalenia Zawodowego. Bierze w nim udział 7 skazanych.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości Dyrektor Zakładu Karnego w Cieszynie z Oddziałem Zewnętrznym w Bielsku-Białej ppłk Krzysztof Sojka wręczył funkcjonariuszom akt nadania wyższego stopnia służbowego oraz odznaczenia resortowe.

11 listopada to szczególny dzień dla każdego Polaka. Funkcjonariusze Służby Więziennej z Bielska-Białej włączyli się tego dnia w miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości.

W przeddzień święta niepodległości funkcjonariusze Oddziału Zewnętrznego w Bielsku-Białej ZK w Cieszynie zorganizowali spotkanie dla uczniów 3 klasy liceum z Kęt. Licealiści mogli zapoznać się z tematyką postępowania karnego wykonawczego.

Funkcjonariusze Służby Więziennej w Bielsku-Białej kontynuują współpracę z lokalnymi szkołami. W murach tutejszej jednostki penitencjarnej gościli dziś uczniów z Zespołu Szkół im. gen. Stanisława Sosabowskiego w Bielsku-Białej ZDZ w Katowicach.

W związku z niedawno obchodzonym Międzynarodowym Dniem bez Przemocy funkcjonariusze Służby Więziennej wzmagają działania na rzecz zwalczania przejawów agresji i nadużyć wśród więźniów. W bielskim Oddziale Zewnętrznym Zakładu Karnego w Cieszynie wyemitowano w radiowęźle tematyczną audycję, a także kontynuowano realizację programu korekcyjno-edukacyjnego opartego na modelu DULUTH.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej