W dniu 26 maja 2026 r. w Dzierżoniowie zostało podpisane porozumienie, stanowiące kolejny istotny krok w kierunku pogłębienia współpracy pomiędzy Aresztem Śledczym w Dzierżoniowie a podmiotami administracji publicznej.

Funkcjonariusz Aresztu Śledczego we Wrocławiu wykazał się odwagą i wzorową postawą

22 maja w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu w godzinach 16:00-20:00 odbyło się wydarzenie, które było częścią ogólnopolskiej akcji „Nocy otwartych sądów”.

W nocy z 23 na 24 maja 2026 roku na terenie Kątów Wrocławskich odbyła się XIV edycja „RYŚ” – Nocnego Maratonu z Przygodami dla Służb Mundurowych i Ich Sympatyków. To wyjątkowe wydarzenie od lat gromadzi pasjonatów sportu, orientacji w terenie oraz ludzi gotowych sprawdzić swoją wytrzymałość, charakter i umiejętność współpracy w ekstremalnych warunkach.

W dniu 26 maja br. w Oddziale Zewnętrznym w Opolu odbyły się ćwiczenia ochronne mające na celu sprawdzenie i utrwalenie umiejętności sprawnego współdziałania Służby Więziennej, Straży Pożarnej oraz Policji w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa jednostki.

W dniu 23-24 maja na terenie Kątów Wrocławskich odbył się "RYŚ" - Nocny Maraton z Przygodami dla Służb Mundurowych i ich Sympatyków, w którym wziął udział funkcjonariusz jeleniogórskiego aresztu śledczego st. oddziałowy Grzegorz Malewicz.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej