W niedzielę 1 marca 2026 r. w Białej Podlaskiej odbyły się uroczystości upamiętniające Żołnierzy Wyklętych.

Jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy...

Na terenie Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej przeprowadzone zostało szkolenie z Krajowego Systemu e-Faktur.

Za nami 34. finał, który dedykowany jest diagnostyce i leczeniu chorób przewodu pokarmowego u najmłodszych pacjentów.

21 stycznia br. w Zakładzie Karnym w Białej Podlaskiej odbył się finał II edycji akcji charytatywno - ekologicznej EKOMOBILIZACJA. Podczas uroczystego spotkania przekazano czek na kwotę 5 000 zł na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Zalutyniu.

Podczas zajęć kulturalno - oświatowych osadzeni pod opieką wychowawcy z Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej odwiedzili cerkiew prawosławną.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej