W atmosferze zbliżających się Świąt Wielkanocnych w naszej jednostce odbyło się wyjątkowe spotkanie skazanych z ich rodzinami. Był to czas pełen wzruszeń, refleksji oraz umacniania więzi z najbliższymi.

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Chełmie po raz kolejny włączyli się w ogólnopolską akcję „Wielkanocna Paczka dla Bohatera”. To już X edycja wydarzenia, które jak co roku odbywa się pod hasłem "Walczyli dla nas, zawalczmy dla Nich!".

Razem dla przyrody!

27.03.2026

Osadzeni z opolskiej jednostki wzięli udział w wyjątkowej akcji ochrony płazów organizowanej przez Gmina Opole Lubelskie pod kierownictwem pana Grzegorza Gołofita Kierownika Wydziału GKR.

„Przytulić w potrzebie" to program resocjalizacji łączący działania pomocowe na rzecz lokalnej społeczności z praktycznym przygotowaniem osadzonych do właściwego funkcjonowania w społeczeństwie.

Tradycyjnie, wraz z nadejściem wiosny, funkcjonariusze bialskiego zakładu karnego realizują program kształtowania umiejętności społecznych i poznawczych oraz integracji rodzin „Wesołego Alleluja - KARTKI ZZA KRATKI”.

Osadzeni z Aresztu Śledczego w Krasnymstawie uczestniczyli w spotkaniu online poświęconym Muzeum i Miejscu Pamięci w Sobiborze.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej