W Areszcie Śledczym w Warszawie-Grochowie odbyło się spotkanie mikołajkowe z udziałem mężczyzn odbywających karę pozbawienia wolności oraz ich dzieci.

18 listopada 2025 roku w Areszcie Śledczym w Warszawie-Grochowie odbyła się uroczysta odprawa służbowa, podczas której wręczono akty nadania wyższych stopni służbowych oraz odznaczeń resortowych. Uroczystości przewodniczył mjr Arkadiusz Szczepocki - Dyrektor Aresztu Śledczego w Warszawie-Grochowie. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele kadry kierowniczej Aresztu oraz funkcjonariusze poszczególnych działów.

W Areszcie Śledczym w Warszawie-Grochowie odbyły się zajęcia z zakresu edukacji prawnej i prewencji przestępstw dla uczniów Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tłuszczu.

W murach Aresztu Śledczego w Warszawie-Grochowie gościliśmy uczniów klasy policyjno-mundurowej z Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. I. J. Paderewskiego w Sulejówku.

Skazani mężczyźni odbywający karę pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym w Warszawie-Grochowie po raz kolejny wzięli udział w działaniach na rzecz podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie. Współpraca jednostki z placówką trwa od września 2024 roku i z każdym miesiącem zyskuje coraz większy wymiar społeczny i wychowawczy.

3 października Areszt Śledczy w Warszawie-Grochowie miał zaszczyt gościć grupę sędziów i prokuratorów z krajów Unii Europejskiej. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w ramach programu wymiany zagranicznej, który trwał w Polsce od 29 września do 3 października.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej