Na zamojskim Rynku Wielkim odbył się Dzień Dawcy Szpiku Kostnego. W inicjatywę promującą ideę dawstwa szpiku i rejestrację potencjalnych dawców włączył się również Zakład Karny w Zamościu.

IV Gala Wolontariatu w Hrubieszowskim Centrum Dziedzictwa była okazją do uhonorowania osób i instytucji zaangażowanych w działania o charytatywne i społeczne.

O współpracy w zakresie readaptacji społecznej osób pozbawionych wolności rozmawiali podczas spotkania w Areszcie Śledczym w Krasnymstawie funkcjonariusze Służby Więziennej oraz kuratorzy sądowi.

GraMY = PomagaMY

16.03.2026

Funkcjonariusze zamojskiej jednostki penitencjarnej wzięli udział w dwóch charytatywnych turniejach halowej piłki nożnej zorganizowanych w Zamościu i Tomaszowie Lubelskim.

W ramach programu resocjalizacji „Podaj łapę” 8 osadzonych bialskiej jednostki spotkało się z pracownikami i wolontariuszami Stowarzyszenia Przyjaciół zwierząt Azyl w Białej Podlaskiej.

W Zakładzie Karnym w Białej Podlaskiej gościliśmy po raz kolejny uczniów, tym razem z Zespołu Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej