Funkcjonariusze i pracownicy Zakładu Karnego w Rawiczu z darem serca dla małych pacjentów Kliniki Onkologii i Hematologii „PRZYLĄDEK NADZIEI” we Wrocławiu.

25 marca w Poznaniu zawarte zostało porozumienie pomiędzy Spółdzielnią Socjalną Pracownia ArtZagroda a Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej w Poznaniu

Osadzeni w Zakładzie Karnym w Rawiczu od lat angażowani są w szeroko pojętą działalność charytatywną, która nabiera szczególnego tempa i znaczenia w okresie przedświątecznym.

23 marca w Oddziale Zewnętrznym w Koziegłowach miało miejsce wyjątkowe wydarzenie.

Między Zakładem Karnym w Rawiczu reprezentowanym przez Zastępcę Dyrektora ppłk. Dariusza Godylę a Gminą Rawicz, będącą podmiotem prowadzącym Schronisko dla Zwierząt w Rawiczu, reprezentowaną przez Burmistrza Gminy – Pana Grzegorza Kubika, w obecności Pani Iwony Sitek – Kierownika Biura Schroniska dla Zwierząt – została podpisana umowa na mocy której osadzeni będą pomagać w Schronisku dla Zwierząt w Rawiczu.

Przedstawiciele Zakładu Karnego we Wronkach wzięli udział w Dniu Kariery Zawodowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wielkopolskim.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej