Funkcjonariusze Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie oraz jednostek podległych po raz kolejny pokazali, że słowa „Służymy pomocą – mamy to we krwi” nie są dla nich tylko hasłem, ale codzienną postawą.

W trakcie tej srogiej zimy, gdy tak wiele osób, organizacji i instytucji w całym kraju angażuje się w pomoc najbardziej potrzebującym, również funkcjonariusze jednostek podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie włączyli się w działania na rzecz bezdomnych zwierząt. W pomoc aktywnie zaangażowano także osoby pozbawione wolności, łącząc działania społeczne z procesem resocjalizacji.

Za nami XVI Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej im. podkom. Andrzeja Struja o Puchar Komendanta Głównego Policji.

Z dniem 12 lutego, na wniosek Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Warszawie, Dyrektor Generalny Służby Więziennej płk Renata Niziołek powołała ppłk Justynę Kudiuk na stanowisko Zastępcy Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Warszawie.

Szybka i skuteczna pomoc. Funkcjonariusze SDE udzielili pierwszej pomocy i zabezpieczyli miejsce wypadku.

Z okazji zbliżającego się Dnia Tradycji Służby Więziennej obchodzonego 8 lutego, funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Warszawie Służewcu oraz Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie odwiedzili Warszawskie Powązki.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej