W dniu 19 maja 2026 r. odbyło się szkolenie dla kadry kierowniczej i funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych pełniących pracę i służbę na stanowiskach samodzielnych pt. „Przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji w miejscu pracy”, którego celem było podnoszenie świadomości funkcjonariuszy i pracowników w zakresie budowania bezpiecznego, przyjaznego oraz opartego na wzajemnym szacunku środowiska pracy.

W ramach obchodów zbliżającego się Dnia Dziecka, 18 maja 2026 r. osadzeni z Oddziału Zewnętrznego w Koszalinie uczestniczyli w wydarzeniu zorganizowanym przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną. 

Spotkanie kadry penitencjarnej z Sędzią Sądu Okręgowego w Koszalinie odbyło się w dniu 14 maja 2026 roku w Oddziale Zewnętrznym w Koszalinie Aresztu Śledczego w Koszalinie.

W dniu 13 maja 2026 roku osadzeni z Oddziału Zewnętrznego w Koszalinie Aresztu Śledczego w Koszalinie uczestniczyli w zajęciach kulturalno-oświatowych zorganizowanych w Muzeum w Koszalinie.

W dniu 12 maja 2026 roku na terenie Aresztu Śledczego w Koszalinie odbyły się ćwiczenia służb mundurowych z zakresu współdziałania w sytuacjach kryzysowych. W przedsięwzięciu udział wzięli funkcjonariusze Służby Więziennej, Policji oraz Straży Pożarnej.

Koszalińska Biblioteka Publiczna na moment zamieniła się w sale dydaktyczną - odbyły się tam zajęcia kulturalno-oświatowe dla osadzonych z Oddziału Zewnętrznego w Koszalinie. Spotkanie poświęcone było zagadnieniom związanym z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej oraz kształtowaniem właściwych postaw w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej