Spotkanie kadry penitencjarnej z Sędzią Sądu Okręgowego w Koszalinie odbyło się w dniu 14 maja 2026 roku w Oddziale Zewnętrznym w Koszalinie Aresztu Śledczego w Koszalinie.

W dniu 13 maja 2026 roku osadzeni z Oddziału Zewnętrznego w Koszalinie Aresztu Śledczego w Koszalinie uczestniczyli w zajęciach kulturalno-oświatowych zorganizowanych w Muzeum w Koszalinie.

W dniu 12 maja 2026 roku na terenie Aresztu Śledczego w Koszalinie odbyły się ćwiczenia służb mundurowych z zakresu współdziałania w sytuacjach kryzysowych. W przedsięwzięciu udział wzięli funkcjonariusze Służby Więziennej, Policji oraz Straży Pożarnej.

Koszalińska Biblioteka Publiczna na moment zamieniła się w sale dydaktyczną - odbyły się tam zajęcia kulturalno-oświatowe dla osadzonych z Oddziału Zewnętrznego w Koszalinie. Spotkanie poświęcone było zagadnieniom związanym z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej oraz kształtowaniem właściwych postaw w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym w szeregi Służby Więziennej został przyjęty nowy funkcjonariusz, który będzie pełnił służbę w dziale ochrony, realizując zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa jednostki penitencjarnej.

W dniu 08 maja 2026 r. funkcjonariusze Służby Więziennej wzięli udział w wydarzeniu Koszalińskie Spotkanie z Historią pn. „Płomienie Zwycięstwa”, zorganizowanym przez Bałtyckie Stowarzyszenie Miłośników Historii „Perun” wraz ze współorganizatorami i partnerami przedsięwzięcia. Wydarzenie odbyło się w ramach obchodów rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europie.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej