W dniach 19–23 stycznia 2026 r. w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach, Oddziale Zamiejscowym w Sulejowie, odbyło się szkolenie specjalistyczne z podstawowych zagadnień ewidencyjnych dla funkcjonariuszy i pracowników działów ewidencji aresztów śledczych i zakładów karnych.

Przedstawiciele kadry Ośrodka oraz chętni uczestnicy szkolenia zawodowego w korpusie podoficerskim, wzięli udział w biegu na dystansie 5 kilometrów, organizowanym w ramach wirtualnego Biegu WOŚP „Policz się z cukrzycą”.

W dniu 12 stycznia 2026 roku w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach, Oddziale Zamiejscowym w Sulejowie, rozpoczęło się pierwsze w bieżącym roku pilotażowe szkolenie zawodowe przygotowujące funkcjonariuszy do uzyskania pierwszego stopnia w korpusie podoficerskim. W inauguracji uczestniczyli funkcjonariusze, którzy podzieleni zostali na dwa plutony specjalizacji ochronnej.

W dniu 19 grudnia 2025 roku w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach, Oddziale Zamiejscowym w Sulejowie odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia zawodowego na pierwszy stopień w korpusie chorążych.

W dniu 18 grudnia 2025 roku w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach, Oddziale Zamiejscowym w Sulejowie, przeprowadzono egzamin z części specjalistycznej szkolenia zawodowego na pierwszy stopień w korpusie chorążych.

Podczas szkolenia zawodowego na pierwszy stopień w korpusie chorążych, organizowanego w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach, Oddziale Zamiejscowym w Sulejowie, sierż. Mateusz Skibiński wziął udział w zawodach sportowych, w których osiągnął bardzo dobre wyniki. Uczestnik szkolenia zajął I miejsce w IV Mistrzostwach Służb Mundurowych w pływaniu długodystansowym oraz II i III miejsce w Zimowych Mistrzostwach Polski...

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej