1 sierpnia 2025 roku, uczestnik szkolenia zawodowego na pierwszy stopień podoficerski realizowanego w Oddziale Zamiejscowym w Sulejowie, wracając ze szkolenia, uległ tragicznemu wypadkowi.

W dniach 21 i 22 lipca 2025 roku odbyły się kolejne spotkania informacyjne ze Wspólnotą Anonimowych Alkoholików, zorganizowane w ramach współpracy Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach z Biurem Służby Krajowej Anonimowych Alkoholików. Inicjatywa ta jest kontynuacją działań rozpoczętych w marcu br. na mocy podpisanego porozumienia o współpracy.

Funkcjonariusze Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej – słuchacze szkolenia zawodowego na pierwszy stopień w korpusie podoficerskim oraz kadra Ośrodka Zamiejscowego w Sulejowie – wzięli udział w ogólnopolskim spływie kajakowym „Sulejów – kajakowa stolica Polski 2025”, który odbył się 16 lipca 2025 r.

W dniu 25 czerwca 2025 r. w Oddziale Zamiejscowym w Sulejowie Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach odbyła się uroczysta inauguracja kolejnego w tym roku szkolenia zawodowego, przygotowującego funkcjonariuszy do objęcia stanowiska w korpusie podoficerskim Służby Więziennej.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej