Z okazji Dnia Ziemi oraz realizowanego programu resocjalizacyjnego pt.:"Jestem EKO" w ramach regionalnej inicjatywy osoby pozbawione wolności, wspólnie ze społecznością lokalną, wykonywały prace porządkowe na terenie Ciągowic.

Z inicjatywy funkcjonariuszy Oddziału Zewnętrznego w Ciągowicach, w ramach zajęć kulturalno – oświatowych zorganizowanych poza jednostką penitencjarną skazani uczestniczyli w porządkowaniu terenów leśnych.

W dniu 8 grudnia 2023r. do Oddziału Zewnętrznego w Ciągowicach przyjechali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu.

"W SŁUŻBIE PRAWU"

16.10.2023

Funkcjonariuszka zakładu karnego w ramach programu "W SŁUŻBIE PRAWU" przeprowadziła prelekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Zawierciu dotyczące prawa oraz konsekwencji jego naruszania.

MOTO PIKNIK

05.10.2023

Funkcjonariusze Służby Więziennej wzięli udział w Moto Pikniku, zorganizowany przez Burmistrza Poręby.

Na podstawie porozumienia pomiędzy Służbą Więzienną a Nadleśnictwem Siewierz w dniu 17 maja 2023 roku funkcjonariusze Oddziału Zewnętrznego w Ciągowicach, Zakładu Karnego w Wojkowicach wraz z osadzonymi uczestniczyli w ramach zajęć kulturalno – oświatowych zorganizowanych poza jednostką penitencjarną w akcji sprzątania lasu.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej