Yellow Ribbon Run

07.10.2025

Dnia 30 września br. we Wrocławiu po raz pierwszy w Polsce odbył się Yellow Ribbon Run - Międzynarodowy bieg, kampania społeczna i wydarzenie, które łączy sport, kulturę i solidarność.

Dnia 12 września br. funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Kłodzku zdobyli drugie miejsce w dwóch kategoriach podczas mistrzostw w marszobiegu terenowym o puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Opolu.

Dyrektor Zakładu Karnego w Kłodzku informuje o możliwości dzierżawy nieruchomości zlokalizowanych na terenie jednostki, na działce o numerze ewidencyjnym nr 35 (przy ulicy Hołdu Pruskiego 4), tj.: pomieszczenia o powierzchni 71,07 m2, wyposażone w instalację elektryczną, wodno – kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania a także dwukondygnacyjna hala produkcyjna wraz z pomieszczeniami gospodarczymi o łącznej powierzchni 613,6 m2.

W dniach od 15 do 19 października pod honorowym patronatem Dyrektora Generalnego Służby Więziennej płk Renaty Niziołek, odbędzie się 84. Ogólnopolski Rajd Górski Służby Więziennej. Podczas tegorocznej jesiennej edycji rajdu piechurzy zmierzą się z pasmami górskimi Sudetów Wschodnich - Góry Opawskie i Jesioniki po stronie Republiki Czeskiej, natomiast baza wypadowa będzie zlokalizowana w miejscowości Pokrzywna. Zapraszamy serdecznie.

31 sierpnia br. w Strzelinie odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych oraz Mistrzostwa Polski Służby Więziennej w Maratonach MTB organizowane pod patronatem Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Opolu.

Pamiętamy! Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Kłodzku oddali hołd Bohaterom – obrońcom Warszawy z 1 sierpnia 1944 roku. Niech pamięć o Powstańcach będzie dla nas wszystkich zobowiązaniem, by pielęgnować wolność, strzec prawdy i budować przyszłość opartą na wartościach, za które Oni oddali życie. Cześć i chwała Bohaterom! 

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej