28 marca br. sportowa delegacja z Zakładu Karnego w Kłodzku zajęła trzecie miejsce w dwóch kategoriach podczas Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Opolu.

W dniach 21-22 marca br. w ramach propagowania naboru i rekrutacji do Zespołu Szkół Technicznych, odbyły się dni otwarte, promujące placówkę oraz jednostki z nią współpracujące. W wydarzeniu tym nie mogło zabraknąć funkcjonariuszy z Zakładu Karnego w Kłodzku.

W Zakładzie Karnym w Kłodzku prowadzone są liczne oddziaływania penitencjarne z zakresu kultury fizycznej i sportu, ich zadaniem jest osiągnięcie głównego celu kary pozbawienia wolności a mianowicie powstrzymanie się od powrotu do przestępstwa.

19 lutego br. w świetlicy centralnej Zakładu Karnego w Kłodzku odbyły się zajęcia edukacyjne dla osadzonych, realizowane w ramach programu resocjalizacyjnego „Las to życie”.

Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Opolu, płk Łukasz Górny powołał z dniem 4 lutego 2025 roku por. Tomasza Twardochleba na stanowisko zastępcy dyrektora Zakładu Karnego w Kłodzku.

26 stycznia funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Kłodzku uczestniczyli w 33 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej