Dokonywanie zgłoszeń wewnętrznych
Dokonywanie zgłoszeń wewnętrznych
Pełnomocnicy:
kpt. Iwona Jarecka
mjr Wojciech Kunkiel
mjr Andrzej Ciosek
Aby dokonać zgłoszenia naruszenia prawa, o którym mowa w art. 3 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 o ochronie sygnalistów (Dz.U. Z 2024 r. poz. 928), należy skorzystać z jednego z poniższych kanałów komunikacyjnych:
- ustnie pod numerem telefonu 58 323-13-67 (VOIP 6124450);
- pisemnie za pośrednictwem poczty zgloszenia_asgdansk@sw.gov.pl
lub bezpośrednio w biurze podawczym jednostki, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Zgłoszenie naruszenia prawa-nie otwierać”.
Załącznik:









